Продукція серії "Відновлення"

Продукція серії "Відновлення"

1. Еліксир "Три коштовності"

Створений на основі еліксиру "Фенікс" з додаванням нового компонента - гірських мурах Polyrhachis vicina Roger (Pv Roger). У кожному флаконі кінцевого продукту в середньому міститься 300-307 особин. У процесі виробництва вони піддалися інактивації заморожуванням, при цьому були використані технології субнанометріческого дроблення клітинної мембрани і кріоекстрагірованія, що дозволило використовувати до 98% корисних речовин вихідної сировини (гірських мурашок).

Концентрація кордицепса в даному еліксир досягає 80%. Продукт на відміну від еліксиру «Фенікс» відрізняється більш вираженим відхаркувальну ефектом, зменшує обструкцію в бронхах і покращує кровообіг в органах дихальної системи і малого тазу, нормалізує роботу органів урогенітальної системи, регулює кількість холестерину в крові.

Склад:
кордицепс китайський (80%), лінчжі (8%), сянгу, гірські мурахи Roger, гімалайський мед, дереза ​​китайська, купина лікарська, озима пшениця, астрагал і ін.

Основна дія:

 • нирки (сприяє відновленню нирок)
 • наслідки впливу радіо- і хіміотерапії (грає найважливішу роль в відношенні імунітету, підвищує активність макрофагів і лімфоцитів, збільшує вміст лейкоцитів в крові, очевидно знижує наслідки побічного ефекту викликаного радіо- і хіміотерапією)
 • ревматизм, ревматоїдний артрит (здатний регулювати імунітет, зменшувати виробництво власних антитіл і захищати клітини від руйнівної дії)
 • гепатит В, С (еліксир спрямований на усунення «синдрому вологи», очищення від застійних відкладень, регуляції енергії організму, захисту печінки, відновлення селезінки, оздоровлення шлунка та ін., досить швидко допомагає хворим відновити здоров'я, а також очистити від вірусів і відновити пошкоджені клітини печінки)
 • цукровий діабет (цукровий діабет також відноситься до хронічних хвороб недостатності. Внаслідок недостатності нирок виникає зниження функціональності імунітету, дисбаланс ендокринної системи, розлад внутрішнього метаболізму цукру, що в цілому і становить причину захворювання. У мурах містяться вкрай необхідні для людини мікроелементи, амінокислоти і вітаміни, що дозволяє зміцнити імунітет, регулювати ендокринну систему, стабілізувати метаболізм цукру в організмі, активізувати функцію бета-кле ок острівців Лангерганса (інсули), підвищити активність інсуліну і гальмувати виробництво антитіл інсуліну. Крім того, цинк, що міститься в еліксир, здатний активізувати перетворення інсуліногена в інсулін, ніж допомагає взяти під контроль і змінити симптоми діабету)
 • зростання вилочкової залози - уповільнення старіння (стимулює діяльність вилочкової залози, посилює опірність людського організму, активізує розвиток селезінки, вилочкової залози і ін.).

2. Капсули "Хайцао Гай" 

Виготовлені з натурального морського сировини - зелених водоростей Люца. Використання ексклюзивної технології переробки дозволяє отримати абсолютно новий продукт для відновлення нормального рівня вмісту кальцію в організмі.

Слід зазначити, що вперше в світовій практиці, завдяки особливим високих технологій, китайської компанії Fohow «Фенікс» вдалося виділити з водоростей кальцій, практично повністю і найбільш легко засвоюваний людським організмом і не викликає ніяких побічних реакцій. Присутні також вітаміни групи D, одержувані з рослинного масла, і сприяють ще кращої всмоктуваності кальцію в кишечнику і його засвоюваності в кістках.

Значення кальцію велике, особливо, коли ми стикаємося з проблемами остеопорозу, переломами кісток, порушеннями серцевої діяльності і т.д. З віком процес відновлення кісткової тканини в організмі людини сповільнюється, в результаті чого може виникнути обмінне захворювання кісток остеопороз, що виявляється в зменшенні маси кісткової тканини. Причина хвороби - погіршення засвоєння організмом кальцію, яке може бути спадковим або викликаним нестачею жіночих гормонів в період менопаузи. Остеопороз може розвиватися і через несприятливу екологічну ситуацію, і в зв'язку з погіршенням харчування, через недостатнє надходження кальцію в організм людини. Дуже часто остеопороз розвивається непомітно і виявляється лише при переломах навіть від невеликого навантаження або слабкого удару. Нерідко остеопороз називають "невидимою епідемією", іноді ставлячи його навіть на четверте місце в ряду причин смертності (після серцево-судинних, онкологічних захворювань і діабету). Важливу роль у розвитку остеопорозу грає віковий фактор. Згідно з медичною статистикою, остеопороз зафіксований у 30-50% п'ятидесятирічних (переважно жінок), а після 75 років їм страждає половина чоловіків і жінок. А на сьогоднішній день остеопороз стає проблемою і молодих.

Склад: зелені морські водорості Люца, іони кальцію, рослинне масло.

Основна дія при:

 • запобігання процесів старіння
 • вітамінної і мінеральної недостатності
 • недостатності функцій паращитовидних залоз
 • підвищеної ламкості нігтів
 • профілактиці карієсу
 • алергічних захворюваннях, діатезі
 • шкірних захворюваннях (висип, екзема, псоріаз)
 • профілактиці та лікуванні остеопорозу, рахіту, артриту
 • підвищеної проникності кровоносних судин, кровотечах
 • профілактиці онкологічних, серцево-судинних захворювань
 • судоми і синдром втомлених ніг
 • клімактеричний і постклімактеричний період
 • коли використовуються газовані напої.