Продукція серії "Регуляція"

Продукція серії "Регуляція"

1. Еліксир "Фенікс" 

Виготовлений на основі традиційного рецепту імператорської сім'ї, із застосуванням сучасних біоінженерних технологій молекулярної теорії і будови клітини, з використанням кріоекстрагірованія і ексклюзивної технології субнанометріческого дроблення клітинної мембрани. У природному стані містить всі речовини, необхідні для відновлення нормальної роботи всіх систем нашого організму.

Широко застосовується як потужний профілактичний засіб, а також при онкологічних захворюваннях, хворобах серцево-судинної системи та інших хронічних захворюваннях. Відрізняється сильним впливом на організм людини як біоіммунорегулятора.

Cклад:
кордицепс китайський (70%), сянгу (15%), лінчжі (10%), мед (2%), купина лікарська, офиопогон японський і інший допоміжний склад (3%).

Основна дія:

 • рак (лікування і профілактика): має в своєму складі полісахариди Линчжи (лентинан), кислоту Кордицепса, уридин, аденін, тритерпен, поліпептиди, глікопептиди, ферменти, білки, численні амінокислоти, вітаміни B1, B2, B12 і K, алкалоїди та ін. ефективні компоненти, а також калій, натрій, кальцій, магній, залізо, мідь, марганець, селен та ін. мікроелементи, яким властива дуже висока биоактивность. Вони надають дію на організм людини як самостійно, так і спільно за принципом синергізму. Головним чином, за допомогою стимуляції активності діючих клітин (це LAK-клітини (лімфокін-активовані кілери), які «прокидаються» під впливом Т-клітин, макрофагів М8, природних кілерів NK-клітин, лімфоцитів і ін.) І клітинного фактора (інтерферон IFN , інтерлейкіни IL, фактор некрозу пухлин TNF, колониестимулирующие фактори CSF), шляхом посилення біоактивної рухливості ретикуло-ендотеліальної системи і знищення пухлинних клітин досягається контроль над ростом пухлини аж до зменшення пухлини. Еліксир «Фенікс» має порівняно чудовим ефектом при багатьох видах ракової пухлини на різних стадіях захворювання, більш конкретно це виражається в наступному:

- створює можливість для лікування організму від пухлини: повертає зневірених і пацієнтів на межі смерті, а також консерваторів, в русло лікувального процесу; дає можливість на даній стадії захворювання (!) продовжувати приймати хіміотерапію і лікування пацієнтам, що становить 12.8-26.6% від загального числа. Прийом препарату після операції з видалення пухлини підвищує швидкість відновлення і затягування ран, що дозволяє людині набагато швидше перейти до хіміо- та радіотерапії;
- зупиняє швидке поширення пухлини: уможливлює в деякій мірі вирішити питання з асцитом, накопиченням рідини в грудній порожнині;
- підсилює лікувальний ефект: прийом препарату під час радіо- і хіміотерапії дозволяє інгібіторний протипухлинний ефект, при цьому збільшує ефективність дії хіміотерапії на 68.3-76.5%, лікування хіміотерапією скорочується на 26%, ефективність радіотерапії підвищується на 26.5-33.9%;
- знижує побічні токсичні реакції: після радіо-та хіміотерапії знижує токсичну побічну реакцію, полегшує ситуацію при придушенні функцій кісткового мозку. До 82.6-86.3% пацієнтів мають показники лейкоцитів в межах норми: 52.8-67.5% пацієнтів не мають блювотній реакції, у інших блювота припиняється протягом 1-3 днів; 16.5-25% пацієнтів зупиняється процес випадіння волосся; у 96% пацієнтів нормалізується харчування і сон;
- підвищує якість життя: протягом усього періоду захворювання спостерігається значне поліпшення якості життя пацієнтів, збільшується обсяг спожитої їжі, поліпшується сон, досягається стан бадьорості, зміцнюється фізична сила. У 92% пацієнтів повертається в межі норми показники лімфоцитів, у 58% проходить запор, у 73% полегшуються болю, 65% лежачих хворих починають вставати і рухатися;
- збільшується тривалість життя: у всіх пацієнтів, що приймають препарат в період лікування, збільшується прогнозована раніше тривалість життя.

 • імунно-захисна функція організму

- це високоефективний сучасний іммунорегуляторов, який піднімає клітинний і гуморальний імунітет, тобто діє на обидві функції. Стимулює зростання лімфоцитів, підвищує вміст імуноглобуліну і комплементу, індукує зростання інтерферонів. Також підвищує активність NK-клітин, збільшує питому вагу органів імунної системи (вилочкова залоза, селезінка, печінка), підвищуючи, таким чином, опірність організму людини до різних захворювань. Особливо рекомендується людям, які перенесли захворювання і протягом тривалого часу перебувають на стадії відновлення, людям зі слабким здоров'ям, часто хворіють людям зі слабкою опірністю.

 • серцево-судинна система, кровоносні судини мозку

- еліксир "Фенікс" має подвійний регуляторної функцією щодо кров'яного тиску, він ефективно розслаблює коронарну артерію, розширює капілярні судини, покращує мікроциркуляцію, збільшує постачання міокарда киснем, очищає кров, знижує вміст в крові холестеринів і середніх жирів, запобігає виникненню і сприяє розсмоктуванню тромбів , стимулює циркуляцію крові, оберігає від гемодефіціта міокарда; помітно зменшує утворення атеросклеротичних бляшок. Має прекрасне допоміжний і профілактичну дію при ішемічній хворобі, гемодефіціте міокарда, стенокардії (грудної жабі), атеросклерозі, гіпотонії і гіпертонії, Гіперліпемія, енцефалотрофіі і ін.

 • дихальна система організму

- володіє чудовим знеболюючим ефектом відносно гладких м'язів трахеї, зупиняє астму, має виражений відхаркувальний ефект, зупиняє кашель; має антисептичну протизапальною дією, зупиняючи процес зараження; підвищує опірність організму до різних захворювань дихальної системи; має очевидний позитивний результат при хронічному бронхіті, бронхіальній астмі та ін. легеневих захворюваннях.

 • центральна нервова система

- еліксир підвищує якість сну, ефективний при комплексних симптомах в клімактеричному періоді. Також має властивість заспокоювати нерви, заспокоювати біль; надає значне поліпшення при безсонні, синдромі забудькуватості, запамороченні, загальної слабкості і втрати сил, ломота в попереку і болях в колінах, при різного роду больових синдромах, також при імпотенції, сперматорее і ін., причому ефективність досягає 96%. Крім того, надає чудовий ефект при комплексних симптомах, викликаних клімактеричним періодом: загальних неврозах, легкої збудливості, поганому сні і безсонні, дисбалансі ендокринної системи та ін.

 • печінка

- активізує метаболізм печінки щодо ліків, токсинів; зберігає структуру клітин печінки, регулює синтез білка; підвищує регенераційні здатності печінки; ефективно підвищує функції печінки. Еліксир "Фенікс" стимулює відновлення пошкоджених клітин, при вірусному гепатиті ефективний до 83%. Має явно виражений ефект при запаленні печінки, склерозі печінки, гепатиті В і ін.

 • цукровий діабет

- має низький вміст цукру, сприяє прискоренню метаболізму глюкози, ніж знижує консистенцію інсуліну в сироватці, викликану цукром крові; має чіткий допоміжний ефект щодо симптомів, викликаних цукровим діабетом, таких як ішемічна хвороба, гіпертонія та ін. Крім того, здатний відновлювати патологічні гломерули; має двояке лікувально-відновлювальне дію при нефриті, нирковій недостатності, уремії і ін.

 • перевтома, надмірне споживання алкоголю та ін .:

- має допоміжне дію як детоксикант;
- антиалкогольний ефект;
- надає дію при застуді. У початковий період простудного захворювання, як тільки з'явилися ознаки застуди, нездужання, прийом допомагає дуже швидко прибрати симптоми захворювання, уникнути основної фази хвороби;
- діє при перевтомі, хронічної втоми. Даний продукт також підходить спортсменам, які відчувають значні перевантаження на тренуваннях;
- усуває симптоми кашлю, задишки, астми.

Рекомендується:
при різних симптомах, людям з ослабленим організмом; людям, які мають сильні фізичні та розумові навантаження; особам в преболезненном стані.

2. Капсули "Лінчжи" 

Виготовлені з натуральних компонентів, що дозволяє їм працювати на рівні відновлення клітин. β-кислота Линчжи, що входить до складу, сприяє поліпшенню постачання мозку киснем. До складу капсул «Линчжи Фенікс» входить також міцелій Ганодерми китайської - найціннішого виду Линчжи. Порошок аскоспор Линчжи також є найбільш ефективним компонентом гриба. Кордицепс активізує постачання кров'ю судин серця і мозку, покращує реакцію НС на подразники, стимулює регенерацію клітин мозку, ніж підвищує активність ЦНС, покращує пам'ять.

Капсули «Линчжи Фенікс» виготовлені з використанням передових технологій переробки сировини: технології дроблення клітинної мембрани і технології суб-нано-мікро перетворення. Технологія дроблення клітинної мембрани дозволила значною мірою зберегти активні діючі речовини сировини, а технологія суб-нано-мікро перетворення максимально підвищила біологічну користь компонентів. Сучасні наукові дослідження показують, що ефективний склад Линчжи з фармакологічної точки зору надає дію в 10 напрямках, включає в себе полісахариди Линчжи, поліпептиди Линчжи, трітерпени, 16 видів амінокислот (серед них 7 видів життєво необхідних організму), білки, стерини, манітол, кумарин , алкалоїди, органічні кислоти (переважно фумарова кислота), також такі мікроелементи як Ge, P, Fe, Cа, Mn, Zn та ін.

Склад: 
порошок міцелію ганодерми китайської (50%), порошок міцелію кордицепса китайського (30%), порошок аскоспор лінчжі (20%).

Основна дія:

 • прийом капсул протягом перших 2 - 6 днів треба починати з невеликих доз (0,5 вмісту капсули), особливо хворим на атеросклероз судин головного мозку, які перенесли інсульт і хворим на психічні захворювання. Продукт можна призначати відразу після ішемічного інсульту і через 4 - 6 місяців після геморагічного інсульту.
 • при прийомі капсул у вечірній час іноді може порушитися сон. У такому випадку доцільніше їх приймати вранці або перед обідом.
 • при хворобі Паркінсона, розсіяному склерозі, а також і при багатьох інших захворюваннях поступовим увелічіваніем кількості застосовуваних капсул встановлюємо ефективну дозу, в якій в подальшому і застосовуємо продукт протягом кількох місяців.
 • можливий одноразовий прийом (екзаменаційна сесія, стресова ситуація, втома, майбутня важка фізична робота, тривала поїздка на автомобілі і т.д.).
 • при мігрені можливі два варіанти застосування капсул. Або під час нападу одноразовий прийом ефективної дози препарату, або постійний прийом препарату в ефективній дозі протягом одного-двох місяців.
 • відзначається позитивний ефект від застосування капсул у дітей з відставанням розумового розвитку.
 • дітям препарат можна призначати приймати з раннього віку - від півтора років. Дози підбираються менші, відповідно до віку.

Рекомендується:
людям середньої і старшої вікової категорії; людям, ослабленим хворобою, в післяопераційний відновлювальний період; під час хіміотерапії.