Продукція серії "Очищення"

Продукція серії "Очищення"

1. Еліксир "Саньцин"

Виготовлений на основі технології кріоекстрагірованія і технології суб-нано-дроблення мембрани натуральних рослинних компонентів ТКМ, з подальшим згущенням. У неї входять понад 10-ти компонентів ТКМ. Завдяки високим технологіям, активні компоненти сировини повністю збережені в готової продукції і легко засвоюються організмом. Еліксир є абсолютно натуральним продуктом для відновного і оздоровчого харчування.

Cклад:
гель Алое-кюрасао і олігосахариди, кордицепс китайський, лінчжі, урікулярія уховідная (деревне гриб), листя Гінкго, хризантема, конхиоліном, геріцій решетчатовідний, жимолость японська, стахиоза і ін.

 • гель алое-кюрасао

- в одному з найдавніших каталогів лікарських рослин, «Бен сао ган му», алое-кюрасао описується що не отруйна, трохи солодкувате рослина. Стародавні китайці відносили його до так званим холодним рослинам, яке впливає на серце, печінку і селезінку. Крім того, алое сприяє прочищення кишечника і допомагає виводити паразитів з організму. Також з його допомогою боролися з гнійними ранами.

До складу алое входить понад 160 активних елементів. Наприклад, алоетін, стимулюючий імунну систему організму або алоеміцін, що допомагає в боротьбі з раковими клітинами.

 • олігосахариди

- водорозчинні харчові волокна, які сприяють поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту, і є відмінним засобом від запору.

 • конхиоліном

- мабуть єдині харчові волокна, придатні в їжу, які належать до класу вільних амінів лужних кислот. У Стародавньому Китаї конхиоліном був відомий як шостий елемент життя.

 • екстракт листя Гінкго

- відомий також під назвою «камінь, здатний оживляти». Допомагає при боротьбі більш ніж з 25 видами грибків, причому ефективність впливу може досягати 92%. Благотворно впливає на головний мозок - підвищує обсяг крові в його судинах, покращує пам'ять. Крім того, завдяки цьому екстракту може бути розширена коронарна артерія.

Еліксир "Саньцін" запобігає тромбоутворення, стимулює імунну систему, знижує швидкість процесів старіння. Допомагає при астмі.

Більше 70% всіх світових «запасів» листя Гінкго знаходиться в Китаї. Препарати, отримані з цієї рослини, займають перше місце по експорту в категорії лікарських препаратів.

 • деревний гриб або аурикулярія вухоподібна

- в стародавньому праці «Танб цаочжу» про деревному грибі йдеться, що він здатний оживити кров, очистити кишечник, вивести з організму шкідливі речовини. Крім того, він сприяє розчиненню сторонніх предметів, які потрапили в їжу через недогляд (волосся, пісок, тирса та інше). Також допомагає при утворенні сторонніх утворень всередині організму - камені в різних органах - успішно їх розчиняючи.

Продукція на основі деревного гриба допомагає знизити в'язкість крові і зменшити кількість згустків в ній. Є відмінним засобом для профілактики коронарних хвороб, тромбоутворення.

На смак аурікулярія солодка, а за своїми властивостями вона відноситься до так званим холодним продуктам. У ній міститься велика кількість білка і мінералів, а ось зміст жиру дуже мало.

 • абрус красивий - є жарознижуючим. Сприяє очищенню печінки.
 • хризантема - відноситься до класу прохолодних продуктів. Допомагає очистити печінку, виводить токсини.
 • екстракт з кордицепса - впливає на нирки і легені. Регулює баланс Інь і Янь, стабілізує багато систем організму.

Основна дія:

 • оптимальна очищення шлунково-кишкового тракту.
 • унікальне токсіногонное вплив.
 • зниження в'язкості і густини крові, очищення її від зайвих шкідливих жирів.
 • запобігання виникненню Гіперліпемія - підвищеного вмісту жирів в крові - і поліпшення стану при Гіперліпемія: має допоміжне дію при ожирінні печінки, гіпертонії, ожирінні.
 • регулювання балансу Інь-Ян в організмі.

Рекомендується:
при запаленні шлунково-кишкового тракту; обстипации і Гіперліпемія; при утворенні вугрів, висипу, пігментних плям.

2. Капсули "Сюэчінфу"

Мають потужний і очевидний ефект при гіпертонії, гіперліпемія, гіперглікемії, коронарній хворобі серця, тромбозі судин мозку, артеріосклерозі, недостатньому постачанні судин серця і мозку кров'ю, наслідках апоплексії, клімактеричному синдромі та ін.

Одним з основних компонентів продукту є наттокіназа. Наттокіназа надефективні як попереджає утворення тромбів, так і розчиняє вже утворилися, перешкоджає скупченню кров'яних бляшок, відновлює циркуляцію і проникність крові.

Продукція робить судини більш м'якими і еластичними: OPC - нова форма високоефективного антиоксиданту, за силою впливу перевершує вітамін E в 50 разів, і в 20 разів ефективніше діє ніж вітамін С. В даний час найбільш ефективно виводить вільні радикали з організму, ефективний при більш ніж 70 захворюваннях.

Склад:
наттокіназа, екстракт з кісточок винограду, гіностемма пятілістная, желатин.

Основна дія:

 • покращує доставку кисню до тканин.
 • очищає і зміцнює судини.
 • підвищує біодоступність різних нутрієнтів.
 • підтримує зір.
 • збільшує щільність кісток.
 • зменшує біль в суглобах при їх хворобах.
 • знижує біль у суглобах і м'язах при інтенсивних фізичних навантаженнях.
 • усуває в'язкість лімфи.
 • активізація дренажної функції і очищення організму від "шлаків".
 • руйнує фібриновий наліт, що покриває онкологічні клітини, що дозволяє клітинам-кілерам розпізнати і знищити.

Рекомендується:
людям із захворюваннями кровоносних судин серця і мозку, а також людям, схильним до даного виду недугам. Маленьким дітям і вагітним жінкам застосовувати не рекомендується.

3. Чай “Лювей”

Це результат багаторічних досліджень групи фахівців НДІ продуктів оздоровчого харчування компаніі Fohow ("Фенікс"). Чай виготовлений за допомогою сучасних технологій переробки сировини.

Є прекрасним продуктом для підтримки здоров'я, що задовольняє високі вимоги сучасного життя. Регулярний його прийом корисний для стравоходу, сприяє травленню, поліпшує кровообіг, прибирає застійні явища, прибирає жар. Чай "Лювей" Fohow - прекрасний детоксикант, він має косметичний ефект, сприяє зниженню тиску, знижує вміст жирів в крові, відновлює життєву енергію.

Склад:
кордицепс китайський, чай пуер (трирічної і більше витримки), астрагал, шавлія краснокорневіщний, панакс п'ятилистковий (женьшень), хризантема, жимолость японська.

Основна дія:

 • сприяє зменшенню ризику захворювань серця, в тому числі і інсульту і інфаркту.
 • сприяє зниженню ваги (використовується для схуднення)
 • покращує процес травлення, роботу кишкового тракту, допомагає позбутися від запорів.
 • має тонізуючий ефект.
 • знижує в крові рівень холестерину.
 • знижує ризик онкологічних захворювань.
 • надає омолоджуючу дію.
 • уповільнює зростання шкідливих бактерій.
 • послаблює дію нікотину.
 • прибирає наслідки радіації.
 • розщеплює алкоголь, є діуретиком.

Рекомендується:
при гіперліпемії, цукровому діабеті (застосовується як додатковий засіб), ожирінні, атеросклерозі, захворюваннях опорно-рухового апарату.

4. Фруктова паста "Роза"

Містить в собі екстракт квіток троянди, володіє очищує печінку і загальним косметологічним ефектом. Що міститься в даному продукті біфідофактор сприяє швидкому зростанню і збільшенню змісту в організмі корисної мікрофлори - біфідобактерій і ін. Даний продукт регулює баланс мікрофлори кишечника, усуває діcбактеріоз. Надає позитивну дію на прохідність кишечника, покращує колір обличчя, дає косметичний ефект. Надає очевидний вплив на алергію і старіючі м'язи.

Яким чином можна активізувати дію біфідобактерій в дорослому організмі і стимулювати їх збільшення - поділ? Перше, до чого прийшли вчені, складалося у вживанні всередину живої мікрофлори, тобто пряме поповнення мікрофлори кишечника. Однак дослідження показали, що прямий прийом живий мікрофлори не дозволяє цій мікрофлорі створювати колонії на стінках ШКТ людини, а тільки лише існувати короткий час. І якщо одного разу припиняти такий прийом, то в ободової кишці відразу ж припиняється перевага живої мікрофлори.

Саме тому науковці розробили спеціальне харчування для біфідобактерій - біфідофактор. Це харчування, яке не перетравлюється і не засвоюється організмом людини. Тому при прийомі всередину, це харчування прямо потрапляє в шлунково-кишковому тракті. Воно здатне вибірково стимулювати зростання і активність біфідобактерій.

Таким чином, досягається аутостимуляция до поділу біфідобактерій, що веде до підвищення опірності агресії патогенної флори, зменшує можливість виникнення захворювань. Саме тому біфідофактор є фактором росту чисельності біфідобактерій. Багатьма вченими було присвоєно йому почесне звання П'ятого покоління оздоровчих продуктів. Саме фруктова паста "Роза Фенікс" допоможе активізувати дію біфідобактерій в організмі.

Склад:
екстракт з пелюсток троянди, олігосахариди, олігоксілоза, стахиоза, фруктозан. Не містить цукру.

Основна дія:

 • допомагає при дисбактеріозі: підвищує кількість корисної мікрофлори кишечника, стабілізує і підсилює функції шлунково-кишкового тракту в організмі людини;
 • регулює секрецію травного соку, активізує травлення і всмоктування в шлунково-кишковому тракті, допомагає при проносі. Зберігає молодість кишечника, підвищує імунітет;
 • уповільнює старіння організму;
 • має косметичний ефект;
 • надає очевидний вплив на алергію і старіючі м'язи. Відповідно до принципу «зовнішнє впливає на внутрішнє», здатна розчиняти пігментні плями, активізувати розпад і метаболізм меланіну, дозволяє людині мати білу пружну здорову шкіру;
 • застосовується для виведення шлаків як очищувача кишечника, при запорах, для схуднення, усуває неприємний запах з рота і запах поту.

Рекомендується:
фруктова паста «Роза Фенікс» підходить усім етнічним групам людей, без обмежень. Можна використовувати в харчових цілях як замінник цукру, можливо регулярне вживання. Є доступним і незамінним харчовим продуктом оздоровчого спрямування для літніх людей і дітей.

5. Живильні пігулки «Гаосен»

Є повністю натуральним продуктом підтримки здоров'я для додаткового харчування організму і підтримки фігури.

В основі пігулок «Гаосен» - високоволокниста клітковина очищає кишечник, «упаковує» шкідливі жири і виводить за межі організму, покращує засвоєння цукрів.

Склад:
конжаковая камедь, високощільний хітозан, високоволокністая клітковина, спіруліна, диференційований білок.

Основна дія:

 • знижують цукор крові

- після попадання в шлунково-кишковому тракті організму, Конжак і високоволокністая клітковина, подібно до губки, всмоктують воду і утворюють желеподібну масу. Це збільшує в'язкість їжі, уповільнює процес засвоєння глюкози з їжі, дає відчуття насичення, знижує кількість надходить цукру, оберігає від підвищення рівня цукру відразу після прийняття їжі. Разом з тим, після поглинання вологи розчинної високоволокністой целюлозою, створюється «сепаруючий» шар на поверхні слизової тонкого кишечника, що запобігає всмоктуванню глюкози в кишечнику. Чи не засвоєна глюкоза виводиться з кишечника з каловими масами. Крім того, високоволокністая клітковина підвищує чутливість інсуліну: шляхом взаємного ефекту зниження цукру, є можливість знижувати потребу організму в інсуліні. Крім того, прекрасної якості білок спіруліни, низький вміст жирів і цукрів робить продукт ідеальним харчуванням при симптомах діабету.

 • знижує жири крові

- холестерини - це один з видів жирів крові. Збільшує небезпеку захворювання на ішемічну хворобу серця і відкладеннями каменів. Високоволокністая клітковина, потрапляючи в організм, знижує засвоюваність холестеринів в кишечнику, активізує виведення жовчі, знижує рівень вмісту холестеринів, ніж сприяє захисту і профілактиці ішемічної хвороби серця і утворення каменів.

 • бореться з почуттям голоду, сприяє зниженню ваги

- коли конжаковая камедь і високоволокністая клітковина починають розбухати в шлунку, то сприяють наповненню і розширенню шлунка і кишечника. Це створює відчуття ситості, що уповільнює процес споживання їжі. Також це сприяє часткового обмеження засвоєння жирів і цукрів, збільшує витрату жирів в організмі. Це допомагає хворим на діабет і людям з симптомами ожиріння взяти під контроль почуття голоду і апетит, що легко сприяє схудненню.

 • зволожує кишечник, покращує прохідність кишечника, сприяє виведенню токсинів

- внаслідок попадання в організм людини високоволокністой клітковини, вона починає вбирати вологу і розширюватися, розбухати, збільшуючи обсяг кишечника. Цей процес дозволяє размягчать калові маси, роблячи їх прохідність легшою і швидшою. Разом з тим, такі процеси стимулюють активність перистальтики кишечника, зменшуючи застій і можливість засвоєння токсинів в кишечнику. Плюс до цього зв'язує дію хітозану по відношенню до токсинів і важких металів, який дозволяє виводити токсини і солі важких металів за межі організму з каловими масами, одночасно зволожуючи кишечник. Це дає допоміжний лікувальний ефект при довгому замку і геморої.

Разом з наданням організму людини достатнього харчування, цей продукт також допомагає вивести з організму безліч шкідливих речовин, зайвих жирів, токсинів. «Відновлення» і «Очищення», дві функції в одному продукті, це саме те, в чому гостро потребує сучасна людина.

Рекомендується:

 • особам з симптомами ожиріння
 • людям з трьома «гіпер» (гіпертонія, гіперліпемія, гіперглікемія)
 • які бажають зберегти здорову спортивну фігуру
 • людям, що страждають гострою формою запору (хронічний запор) та ін.