Позитивне мислення

Позитивное мышление

Позитивне мислення

Наші думки і мрії матеріальні. Більшість хвороб в нашому тілі починаються з наших негативних думок і емоцій. Існує велика кількість емоцій, вони різні і впливають на нас по-різному. Людина має право відчувати і образу, і злість, і печаль, головне не залишатися в цих емоціях надовго. Тривале переживання якийсь «негативної» емоції чи думки обов'язково призведе до хвороби. Вчені говорять, що емоція запускає певний процес на рівні фізичного тіла, в залежності від емоції і її інтенсивності, виділяються певні гормони, ферменти, які запускають різні фізіологічні процеси в тілі. Тому важливо усвідомлювати свої емоційні переживання і не залишатися на тривалий час в негативних думках або емоціях. Існує велика кількість психологічних технік і прийомів, які допомагають людині справитися зі своєю емоційною сферою.

У НСЗ ми рекомендуємо звернутися до дихальної техніки і медитацій, які допомагають відновити втрачений баланс, зупинити думки і заспокоїти емоції. А також ми пропонуємо свідомо змінити образ мислення на позитивний, на благо свого здоров'я і довголіття. Для цього ми також пропонуємо набір певних психологічних прийомів, які допоможуть вирівняти і переналаштувати образ мислення.

Думайте про себе і оточуючих добре, частіше бувайте на природі і біля води, налаштуйте себе позитивно і ваше життя почне змінюватися в бік ваших думок!