Корисне харчування

Корисне харчування

Є вислів «ми стаємо тим, що їмо». Дуже важливо для здоров'я те, чим ми живимо наше тіло. Якісна, корисна їжа, багато овочів, фруктів - все це наповнює наше тіло енергією, вітамінами, макро- та мікроелементами, зміцнює здоров'я і подовжує молодість. Вода, яку ми п'ємо і в якій кількості, теж є основоположним чинником здоров'я. У НСЗ ми вважаємо, що дуже важливо прислухатися до свого організму та його потребам. Ми не пропагуємо вегетаріанство та сироїдіння, ми вважаємо, що все добре в міру. Кожен організм унікальний і індивідуальний. Ми пропонуємо акцентувати увагу на здоровій, якісній, свіжій та корисній їжі. Якщо звернути увагу на те, як живе природа, то можна побачити закономірності і дотримуватися такої системи в харчуванні: наприклад, сироїдами легко стати влітку, коли багато фруктів, овочів, зелені, коли жарко і хочеться більше пити, ніж їсти. І з користю для всього організму за допомогою сирих овочів і фруктів почистити і наповнити свій організм великою кількістю вітаміном, рослинної клітковини без шкоди для здоров'я. Восени теж багато врожаю, але вже може хотітися більше твердої їжі, м'яса, риби. Завжди слухайте свій організм. Взимку можна бути всеїдними, але пам'ятаємо про те, що все добре в міру. І головне - це якість того, чим ми живимо наше тіло. Навесні можна почистити і побути вегетаріанцями під час Великого Посту і підготувати свій організм до літа.

Час прийому їжі теж грає важливу роль в підтримці здоров'я. Також важливо, з яким настроєм, думками і розмовами ви готуєте і вживаєте їжу. Думайте позитивно, коли готуєте і їсте.

Їжа грає дуже важливу роль в нашому житті, це одне з джерел задоволення і насолоди, пристрасті в їжі часто приводять людину до негативних наслідків у здоров'ї, тому ми рекомендуємо отримувати задоволення і насолоджуватися здоровою і корисною їжею, зміцнюючи здоров'я і відчуваючи себе енергійним і бадьорим кожен день довгі роки.