Оздоровлююча продукція компанії Fohow

Продукція компанії Fohow ("Фенікс"), доступні фахівці НДІ FOHOW на основі традиційної китайської медицини і культури здоров'я Ян-Шен.

Дія продукції компанії Fohow направлено на оздоровлення всього організму, підтримання бадьорості, краси і довголіття.

Всі продукти складаються з 100% натуральної сировини, яка вирощується на місцевих територіях компанії Fohow і має контроль якості від посадки до збору врожаю. Вся продукція сертифікована. Оздоровча продукція ділиться на основні 3 групи: продукція серії "Очищення", серії "Регуляція" і серії "Відновлення".

Продукція серії "Очищення" допомагає очистити організм на клітинному рівні від шлаків і токсинів, а також від каменів і інших утворених речовин, які накопичуються і відкладаються в органах, суглобах, судинах, лімфі, крові і тканинах людини.

Продукція серії "Регуляція" допомагає регулювати і синхронізувати діяльність внутрішніх органів і систем організму людини, досягати балансу "Інь-ЯН" на енергетичному рівні, налаштовувати правильний обмін речовин і покращувати загальний стан організму на фізичному рівні.

Продукція серії "Відновлення" допомагає заповнити всі необхідні організми для нормальної життєдіяльності речовини: вітаміни, макро- і мікроелементи, і ін. Поживні речовини.

Продукція серії "Жіноче здоров'я та краса"

Натуральні косметичні засоби Royal Care (Fohow Herbarty), які очищають, тонізують, кондиціонують і зволожують шкіру усіх типів.

Засоби жіночої гігієни Fohow - це безпечні натуральні прокладки і тампони з екологічних коштів, що не містять шкідливих токсичних речовин, що не провокують появу алергічних реакцій і забезпечують комфорт жіночої інтимної зони.

Фарадотерапевтіческіе теплові пояси є нововведенням в фізіотерапії.

При створенні фарадотерапевтіческіх обхватів (поясів) Fohow використовувався особливий матеріал. Усередині цього матеріалу розміщені дрібні магніти, подрібнені за допомогою нанотехнологій, і більше 50 мінералів. Вони впливають на полярні енергетичні енергії. Тепло проникає в тіло на глибину до 14 см.
Під час використання поясів непотрібно ніяких джерел живлення.

Дізнайтеся більше про оздоровчу продукцію компанії Fohow:

Продукція серії "Очищення"

Продукція серії "Регуляція"

Продукція серії "Відновлення"

Інша продукція Fohow