Мистецтво

Коли ви останній раз танцювали? А співали? Коли ви останній раз були в театрі? Мистецтво прямо впливає на наше здоров'я, перш за все емоційне.

Спробуйте включати вранці джаз і ви помітите, що ваш день проходить легше, цікавіше, у вас з'явиться натхнення і відкриється творчість. Сходити на виставку, концерт, в кіно або музей - все це доповнює наше життя, налаштовує на прекрасне і покращує загальний стан здоров'я. Не ставтеся до мистецтва зверхньо, ​​іноді взявши кисть і поводив нею по паперу, досить для того, щоб змінити свій внутрішній стан, з чимось розлучитися або щось придбати, звільнити себе або наповнити. У мистецтві не потрібно думати, аналізувати, в мистецтві потрібно відчувати, насолоджуватися і відволікатися.

Є унікальні випадки зцілення від невиліковних хвороб за допомогою людської віри, уяви і мистецтва, яке допомагає на тонких рівнях зцілити душу, а як наслідок і тіло. Тому включайте в своє життя більше мистецтва: музики, живопису, театру, співу, танців. Оточуйте себе прекрасним, будьте уважні до себе навіть в дрібницях і даруєте собі радості життя.