Інша продукція Fohow

Продукція серії "Жіноче здоров'я та краса"

Жіночі тампони "Гуйфей Бао" 

Оригінальні тампонізірованние капсули з лікарським складом традиційної китайської медицини (ТКМ) для очищення жіночого лона - беруть свій початок в одній з чотирьох стародавніх китайських легенд про найкрасивіших жінок Китаю - легенді про Ян Гуй Фей.

Команда фахівців компанії Fohow провела всебічні дослідження цього таємного рецепту «очищають лоно перлин» з імператорського палацу, при цьому всебічно використовувалися сучасні наукові методи екстрагування і високонаукові біотехнології. В кінцевому підсумку вчені розробили унікальне ефективний засіб, здатне зробити всіх жінок щасливими - новий продукт компанії з очевидним оздоровчим ефектом.

Склад:

екстракт насіння драконові дерева, корінь ревеню, псевдоліственніца приємна, акація катеху, сафлор фарбувальний, палені галун, софора жовтувата, борнеол, гірча японська, бура та інші рідкісні рослинні компоненти ТКМ.

Основна дія:

 • очищення:

- ефективна профілактика і швидка допоміжна терапія вагініту, ерозії шийки матки, випадання матки, лейкорреального специфічного запаху, запалення тазової порожнини, запалення придатків, міоми матки, а також терапія гінекологічних захворювань, викликаних грибковими інфекціями.

 • очищення матки від шлаків і токсинів:

- за допомогою унікального адсорбційного методу детоксикації, немов крошечнимпилесосом швидко усуває періодичне накопичення шматочків відмерлих тканин в області жіночих статевих органів, залишки крові при менструації і токсини, які утворяться, інші залишки в лоні жінки; також усуває неприємний і специфічний запах, прибирається джерело грибкових інфекцій, стимулюється обмін речовин, активізується вироблення стовбурових клітин, стимулює секрецію жіночих гормонів, відновлюються нормальні фізіологічні функції репродуктивних органів.

 • відновлення:

- одночасно з видаленням ерозії і гнійних матерій, також відновлює некротичні клітини, стимулює железистую секрецію; відновлює, згладжує, вирівнює і зволожує нерівномірності в тканинах шийки матки і піхви, відновлює пружність і вагінальну чутливість, допомагає в післяпологовому звуженні матки, відновлює пошкоджені родові шляхи, і підтримує і повністю відновлює здорову мікрофлору внутрішнього середовища органів.

 • уповільнення старіння:

- відновлює відмерлі клітини, стимулює секрецію, відновлює гнучкість матки і піхви, сприяє звуженню піхви, підвищує чутливість, покращує сексуальне бажання, як ніби повертає стан діви, ніж підвищує якість статевого життя. Допомагає відстрочити клімактеричні процеси, позбавляє від вагінальної сухості, відсутності статевого потягу, ліквідує почуття дратівливості і інші симптоми.

 • косметичний ефект:

- покращує і відновлює нормальні фізіологічні функції жіночих статевих органів, сприяє кровообігу і активізації імунних клітин, регулює роботу ендокринних залоз, видаляє і знебарвлює пігментні плями, ретельно відбілює шкіру, робить її яскравою і рум'яної, зменшують зморшки, а тому надають жінці невичерпне чарівність.

 • оздоровлення:

- тампонізірованние капсули використовують як допоміжну терапію при захворюваннях, а також в якості профілактики захворювань. Після закінчення менструації використання 1 - 2 капсул сприятиме нормалізації обміну речовин, позбавить від гінекологічних захворювань, забезпечить здорову життєву енергію.

 • лікування безпліддя:

- тампонізірованние капсули надають регуляторний ефект і прочищають дію при безплідді, викликаному непрохідністю фаллопієвих труб, і втратою кислотно-лужного балансу внутрішнього середовища піхви.

Рекомендується:

використовувати при лейкоррее з кров'яними виділеннями, віковому і трихомонадному вагините, специфічний запах з піхви, грибкове кольпіті, запаленні тазової порожнини, аднекситі, прурітусе вульви, ерозії шийки матки, розладі менструації і болісних менструаціях, післяпологовому кровотечі, лохіоррее, а також при пігментних плямах і вуграх.

Фарадотерапія

1. Фарадотерапевтіческій обхват (пояс) для попереку

Містить турмалінові вставки, які і забезпечують оздоровчий ефект.

Турмалін - природний мінерал, до складу якого входять магній, алюміній, залізо, бор і більше десятка інших корисних для людського організму мікроелементів. При контакті функціонального шару білизни з тілом людини виникають негативно заряджені частинки (аніони). Аніони життєво необхідні нашому організму, вони розширюють судини, знімають артеріальні спазми, знижують кров'яний тиск, покращують живлення серцевого м'яза, сприяють поліпшенню при гіпертонії та інших серцево-судинних захворюваннях. Завдяки своїй здатності електризуватися цей мінерал широко використовується для створення різних медичних приладів. Зокрема, турмалін застосовується в іонізатори повітря: велика кількість негативних іонів активізує роботу серця, розширює кровоносні судини, покращує загальний стан організму.

Склад:

шар спеціального матеріалу з вкрапленнями в нього напівдорогоцінним мінералами (основний нефрит), в тому числі і мінералів метеоритного походження, які здатні випускати інфрачервоні випромінювання та магніти невеликої потужності, розташовані особливим чином. Використання магнітів і великої кількості самоцвітів, подрібнених до надзвичайно дрібних розмірів, дозволило виявити дію останніх в діапазоні довжини «хвилі» клітини і здійснити стійкий і глибинний розігрів тканин. Тепло проникає на глибину до 14 см і відчувається протягом багатьох годин.

Основна дія:

 • покращує кровообіг в ділянці нирок. Рекомендований при пошкодженні поперекових м'язів. Полегшує болі і ломоту в області попереку при радикуліті. При змочуванні швидко знімає гострі напади радикуліту! Також показано застосування при травмах хребта, міжхребцевих грижах, остеохондрозі, міжреберної невралгії.
 • підсилює перистальтику кишечника.
 • покращує функцію нирок. Застосовується при таких захворюваннях сечостатевої системи: цистит, уретрит, пієлонефрит, простатит, імпотенція, безпліддя, аднексити, доброякісні новоутворення. Зменшує болі в нижній частині живота через хворобливих менструацій і інших запальних гінекологічних захворюваннях.
 • захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрит, панкреатит, холецистит, коліт.
 • захворювання серцево-судинної системи: серцево-судинна дистонія, гіпертонія, хвороби периферичних судин.
 • сприяє зменшенню жирових відкладень в області попереку і живота. Покращує фігуру (швидко прогріває ту ділянку, на який накладено пояс, і починає активне спалювання жиру).

2. Фарадотерапевтіческій обхват для шиї 

Використання магнітів і великої кількості самоцвітів, подрібнених до надзвичайно дрібних розмірів, дозволило виявити дію останніх в діапазоні довжини "хвилі" клітини і здійснити стійкий і глибинний розігрів тканин.

Основна дія:

 • швидко виліковує шийний остеохондроз, прибирає солі.
 • сприяє поліпшенню кровообігу в області шиї і головного мозку.
 • покращує сон, регулює тиск, знімає головний біль, болі в горлі, знімає нежить, біль при отитах, при запаленні трійчастого нерва.
 • усуває втому.
 • регулює нервову систему, сприяє поліпшенню сну.
 • сприяє швидкому лікуванню ангіни, гаймориту, отиту.

Особливості продукту:

 • вже при першому використанні ви швидко відчуєте дію вироби.
 • виріб має 3 діями: дальнім ультрачервоні випромінюванням, аніоном і магнітної Мезомерія. Три дії в одному виробі при використанні призводять до найбільш позитивних результатів, які зберігаються тривалий час.
 • при носінні він зручний і красивий, користуватися ним можна в будь-який час. Чи не заважає роботі, навчанні і в житті.
 • виготовлений продукт з високотехнічних возз'єднавчих матеріалів. Виріб має оздоровчий натуральним дією. Не несе ніяких побічних ефектів.

3. Фарадотерапевтіческіе накладки для колін 

Це продукт, в якому ефективно поєднуються корисні для організму людини (через свою енергетичної складової) оброблені за допомогою нанотехнологій кілька видів напівдорогоцінних каменів і мінералів, що діють на організм відповідно до медичних та біоенергетичними принципами.

Таке поєднання утворює енергетичну грати, яка під впливом температури людського тіла шляхом зміщення каталізаторів повністю вивільняє комбіноване високомолекулярне теплове випромінювання (що складається з довгохвильового інфрачервоного випромінювання, аніонів кристалічної решітки і енергії магнітного поля).

Це комбіноване випромінювання проникає крізь шкіру, викликаючи глибинну біологічну реакцію організму на клітинному рівні. Таким чином, досягається загальне оздоровче дію на організм і профілактика різних захворювань. Потрійний ефект, більш очевидний при тривалому використанні продукту. Вплив на організм людини в довгохвильовій частині інфрачервоного діапазону називається «резонансним поглинанням».

В результаті цього впливу накладок для колін Fohow (Фенікс) підвищується потенційна енергія клітини організму, і з неї йде незв'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, зростає рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів естрогенів, відбуваються і інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму і крові.

Основна дія:

 • покращує мікроциркуляцію крові в колінному суглобі. Зберігає температуру в колінному суглобі, є профілактикою суглобових захворювань. Виганяє простуду, утихомирює ревматизм, виявляє помітний вплив при запаленнях суглобів ревматичного характеру, скупченні рідини в суглобах, варикозних розширеннях вен і інших симптомах.
 • стимулює кровообіг, розчиняє застої крові і відновлює прохідність кровоносних судин, зменшує пухлинні процеси, сприяє зменшенню больових синдромів, стимулює відновлення пошкоджених суглобових тканин.
 • збільшує рухливість колінних суглобів, попереджає пошкодження колінних суглобів, перешкоджає проліферації кісткової тканини і утворенню шипів.
 • підвищує імунітет організму.

4. Багатофункціональна подушка для стільця Ян-Шен

Об'єднує в собі унікальні матеріали, що володіють термоіндукціоннимі властивостями. Під дією температури тіла, завдяки своїм особливим термоіндукціонним властивостями, матеріал виробляє тепло. Композитний мікрокристалічний матеріал з функцією довгохвильового інфрачервоного випромінювання під впливом тепла генерує аніони. Проникаючи в глибокі шари шкіри, вони сприяють розпаду окислених жирів і інших шкідливих речовин, виводять їх з організму з сечею і потім, розширюють кровоносні судини, покращують кровообіг, підвищують клітинну активність, регулюють роботу нервової системи. Постійні магніти Тайцзи впливають на проблемні ділянки і біологічно активні точки (БАТ), надають знеболюючу дію при ударах, вивихах, розтягненнях, болях у попереку, в області стегон, суглобів при артриті та ін. Комфортний і приємний на дотик 3D матеріал володіє відмінною повітропроникністю .

Склад:

Перший шар: повітропроникна перфорована 3D ТКАНИНА
Другий шар: 3D наповнювач
Третій шар: композитний мікрокристалічний мінеральний матеріал
Четвертий шар: магніти постійної дії Тайцзи
П'ятий шар: вологонепроникний шар EVA
Шостий шар: підкладка з противоскользящего матеріалу

Основна дія:

 • регулює роботу вегетативної нервової системи
 • підвищує імунітет
 • підсилює метаболізм
 • стимулює кровообіг, надає протипухлинну та протизапальну дію.
 • підвищує клітинну активність, зберігає тепло
 • надає болезаспокійливу дію
 • надає профілактичну дію при екземі, геморої, запорах
 • покращує мікроциркуляцію всього організму.