Приєднатися
Наша система здоров'я
- Ваше довголіття!

Що таке здоров'я? Здоров'я - це стан організму, коли всі його органи функціонують і він в цілому здатний виконувати всі функції. ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) до здоров'я, крім фізичного стану, відносить душевне здоров'я і соціальне. Іншими словами, на наш фізичний стан і роботу організму впливають наші емоції і психологічний стан, і наша реалізація в соціумі. Коли всі ці фактори знаходяться в гармонії, людину можна вважати здоровою.

Китайські і Тибетські цілителі теж так вважають. Вони кажуть, що для того, щоб бути здоровим, необхідно зберігати спокій, правильно живити своє тіло і виробляти правильні звички. 

У Нашій Системі Здоров'я ми спираємося на китайську культуру Ян-Шен, в якій основне місце для підтримки здоров'я і довголіття займає наше харчування. Є стародавня приказка: "Ми є те, що ми їмо". Не менш важливе місце в цій культурі займає фізична активність.

Спираючись на знання східної медицини, на свій особистий досвід, на спостереження за іншими людьми і їх шляхом восстанорвленія здоров'я, ми прийшли до формування НАШОЇ СИСТЕМИ ЗДОРОВ'Я.

Що це і як стати учасником НСЗ? Щоб жити здоровим і щасливим життям потрібно розуміти, як працює наш організм і виховати в собі правильні звички для того, щоб підтримувати своє здоров'я якомога довше і якомога в кращій якості.

Перше, що ми рекомендуємо здоровій людині, без патологій - це налаштувати свій режим дня. Наприклад, однією з наших корисних звичок є - щоранку починати зі склянки теплої води з лимоном. Це допомагає запустити травлення і вирівняти кислотно-лужний баланс організму. Ранкова зарядка необхідна для того, щоб наповнити тіло енергією і бадьорістю, зміцнити м'язи і гармонізувати роботу тіла. Коли краще лягати спати та снідати - теж дуже важливо. І учасники Нашої Системи Здоров'я отримують рекомендації щодо правильного режиму дня, харчування та фізичної активності.

Друге, що ми рекомендуємо - це почистити організм на клітинному рівні за допомогою кордіцепсовмісної продукції компанії Fohow.

Для людей, у яких є порушення в здоров'ї, ми також рекомендуємо почати з цього., але в додаток, ми обов'язково консультуємо учасника у нашого лікаря. Доктор проводить діагностику і складає програму оздоровлення, в залежності від стану здоров'я та завдань, які ставить перед собою учасник.

Також ми пропонуємо робити щоденну ранкову зарядку, яку складено таким чином, що допомагає активізувати, підтримати фізичну форму, поліпшити психо-емоційний стан і наповнити тіло енергією та силами. Вона підходить для будь-якого віку і рівня фізичної підготовки.

Ще ми допомагаємо і підтримуємо учасника в психологічних моментах, тому що, як і будь-який процес змін, а особливо одужання, може супроводжуватися різною психологічною напругою.

Ми регулярно подорожуємо і вважаємо, що це один з найважливіших психоемоційних чинників здоров'я - знайомство з іншими культурами, вивчення та спостереження за красою іншого простору і інших людей, дегустація інших продуктів і смаків, новітність та зміна середовища в цілому - позитивно впливає на душевне здоров'я. Тому ми пропонуємо регулярно подорожувати, навіть в сусіднє село, ліс. Для учасників НСЗ ми пропонуємо регулярні поїздки в Непал за зціленням, омолодженням і оздоровленням на всіх рівнях.

У НСЗ ми співпрацюємо з компанією "Фохоу", яка розробила унікальну продукцію на основі імператорського гриба Кордицепса. За рахунок усього 9 унікальних продуктів і дотримання рекомендацій НСЗ можна повністю відновити своє здоров'я. Основою цих продуктів є вищий гриб Кордицепс, який росте тільки в Гімалайських горах на висоті 4500 м і є унікальним грибом за своїми властивостями й дією на організм людини. Дію продуктів направлено на: Очищення, Регуляцію і Відновлення природного здоров'я, сил і енергії людини. Китайські цілителі підходять до організму людини цілісно, ​​що дозволяє знайти і усунути причину порушення у здоров'ї, а не боротися зі слідством, не отримавши бажаного результату.

Щоб стати учасником Нашої Системи Здоров'я, можна заповнити форму зворотного зв'язку і ми з Вами зв'яжемося, зателефонувати нам або прийти до нас на презентацію!

Бажаємо всім Здоров'я, Молодості та Довголіття!!! 

Ранкові вправи НСЗ

Інші відео

Що таке кордіцепс

Про компанію Fohow

ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ