Фізична активність

Физическая активность

Фізична активність дає можливість зберігати наше тіло у формі, тонусі і красі. А також фізичні вправи допомагають підтримувати наше здоров'я і не тільки фізичне. «У здоровому тілі - здоровий дух» - фізичне навантаження піднімає настрій, загальний тонус всього організму, зміцнює витривалість, допомагає справлятися зі стресами. На фізичному рівні - покращує кровообіг, зміцнює хребет, що є дуже важливим фактором для зміцнення здоров'я, зміцнює серцево-судинну систему, покращує і прискорює обмінні процеси.

У Нашій Системі Здоров'я ми розробили спеціальну систему фізичних вправ, яка допомагає пропрацювати тіло на енергетичному рівні, прочистив за допомогою кінезіологічні гімнастики енергетичні меридіани і запустити природний струм енергії в тілі. Зміцнити м'язи хребта і всього тіла, за допомогою комплексу вправ системи «Белояр» і за допомогою масажу біологічно активних точок - гармонізувати роботу всього організму, а також активізувати внутрішні сили організму.

Зарядка НСЗ триває всього 30 хвилин, підходить для всіх вікових груп, для будь-якої фізичної підготовленості.

Таким чином, фізична активність є одним з основних чинників зміцнення здоров'я, продовження молодості і краси, загального настрою і життєвого тонусу. Безпосередньо впливає на поліпшення якості та ставлення до життя, до себе і до навколишнього світу.

Займайтеся спортом, будьте активні і здорові!